Značka

Název bags2GO je označení pro mladistvou značku, která nabízí nadčasové a jednoduché městské tašky, funkční modely pro outdoor a sport, neformální vkusné modely pro obchodní život a ležérní modely pro volný čas. Kombinace nadčasového designu, vysoké kvality, funkčnosti a odolnosti v nošení činí bags2GO něčím zcela zvláštním. Obsahuje sortiment třÍ kolekcí: BASIC, RETRO a CAMPUS.
 

Kolekce

Která kolekce se Vám zalíbí? BASIC. Sportovní kolekce, srdeční záležitost značky, přesvědčí v jednoduchém odstínu Grey Melange. NOVÉ! Po třech úspěšných prvních letech je kolekce 2019 doplněna o 13 nových modelů. RETRO. Tašky kolekce Retro jsou vyráběny v tmavém antracitu. Svým zbarvením působí trochu decentněji a méně sportovně než modely Basic. CAMPUS. Osvěžujícím způsobem se prezentují tašky kolekce Campus v Blue Melange. Modrým zbarvením a svými hnědými aplikacemi z umělé kůže působí tato kolekce dynamicky a mladě. Přesvědčte se sami!

Kolekce Basic

Kolekce Campus

Kolekce Retro

Kolekce Solid

Jak nakupovat

Jste reklamní agentura, tiskař, výšivkář a chtěli byste získat kolekci tašek bags2GO? Pak si ji objednejte u společnosti L-SHOP-TEAM Česko s.r.o.

International